"ניראל יקר, תודה רבה לך ולצוות ההפעלה שהגיע והפתיעה אותנו ביום סיום הקייטנה של החופש הגדול בבית ספר דורון. כולנו נהינו, מקטנים ועד גדולים, מיצירה איכותית בחומרים מהטבע. הארגון היה מופתי, סידור השולחנות מרשים ונראה היה שחשבתם על כל פרט. לכל משפחה הייתה עמדת פעילות מדוגמת והתוצאות של הפעילות היו בהחלט מהנות ומרשימות". 

רונן יפה וגבי ויטלה

"ניראל יקר, החלטנו לערוך יומולדת מיוחדת לביננו נועם המתוק, יומולדת 8. לא שוב ליצנים ולא שוב באולינג ולא שוב כמו כולם, משהו מיוחד, כמו הבן שלנו. כשהתארחנו בסדנת ראש הברוש באחד מההזדמנויות הנפלאות כל כך נהננו שידענו מיד שזה זה.
הילדים כל כך התלהבו וההורים היו שותפים לפעילות המהנה והמעניינת, יומולדת בלתי נשכחת! תודה רבה לך כל פעילות מדהימה ויוצאת דופן."

משפחת בר שדה / פייסבוק
(חן אלון. מחלקת תרבות מ.א. הגליל העליון)

"ניראל לוינסון מראש הברוש סדנאות מחזור ירוקות, העביר סדנה מצוינת ויצירתית במיוחד במתנ"ס גן יבנה לכבוד " יום הספר". החומרים הטבעיים היו מצויים בשפע רב, הדוגמאות היפות שהכין מראש היוו השראה לעבודות שהכינו האורחים.
ניראל ניחן בסבלנות רבה ובשקט נפשי הסביר ועזר לכל מי שהיה זקוק לעזרה. הסדנה הייתה הצלחה גדולה וכל מי שהשתתף בה, חזר הביתה מאושר עם יצירה מהממת שהכין במו ידיו."

"בחודש שבט האחרון, מסגרת אירועי ט"ו בשבט בבית ספרינו, זכינו להשתתף בסדנא החווייתית והמהנה של ניראל מראש הברוש. ניראל החרוץ הגיע לבית הספר כשעתיים לפני הפעילות, שמר על סבלנות ראויה לציון מול קשיי החניה בעיר העתיקה, אירגן את המרחב הצפוף שניתן לו בצורה המיטבית ביותר עבור הילדים, והשאיר זמן לחיוכים ובדיחות. תחת שרבטו של ניראל עבור 200 ילדי בית הספר מא'-ו', ושני גני ילדים שצורפו לפעילות. לא היה ילד אחד שלא יצא מהחדר עם חיוך גדול על פניו, ומבחר יצירות מרשים בידיו. עבדנו, למדנו, יצרנו, הפעלנו את הדמיון, ובעיקר נהינו כל בלי די. הילדים והמורים לא פחות. תודה רבה לך מקרב לב.